PostHeaderIcon .::Melikşah İlköğretim Okulu::.

PostHeaderIcon MEB Sunucularına Taşındık

4+4+4 olarak bilinen yeni düzenleme ile okulumuz ilkokula dönüştürülmüştür. Okulumuzun internet sitesi Milli Eğitim Bakanlığı'nın sunucularına aktarılarak adresi de   değiştirilmiştir.

Yeni sayfamıza ulaşmak için    TIKLAYINIZ

 

PostHeaderIcon Atamızı Şükranla Andık

 

Büyük önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün aramızdan ayrılışının 74. Yıl dönümü münasebetiyle okulumuzda anma programı düzenlendi. Törene okulumuz öğretmenleri, öğrenciler ve veliler katıldı. Anma programı Ata’mızın hayata gözlerini yumduğu saat 9.05’te saygı duruşu ile başladı. İstiklal marşının okunmasının ardından öğrenciler tarafından şiirler okundu.
 

PostHeaderIcon Öğrencilerimiz Huzurevindeki Yaşlılarla Bayramlaştı

 

Okulumuz öğrencileri Erzincan Huzurevindeki yaşlılarla bayramlaştılar. Kurban bayramı öncesi gerçekleştirilen ziyarette öğrencilerimiz, huzurevinde kalan yaşlıların ellerini öperek bayramlarını kutladılar. Huzurevi ziyaretlerinde amaçlarının bayram sevincini paylaşmak olduğunu belirten öğrencilerimiz, hazırlamış oldukları ney dinletisi ve tiyatro gösterilerini sergilediler.

Devamını oku...

 

PostHeaderIcon Okul-Aile Birliği Seçimi Yapıldı

 

Okulumuz, Okul Aile Birliği Genel Kurul toplantısı yapıldı. Velilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleşen genel kurul toplantısında yeni yönetim kurulu ve denetim kurulu üyelerinin seçimi yapıldı.

Devamını oku...

 

PostHeaderIcon Vali Yardımcısı Abdullah Çiftçi 1. Sınıf Öğrencilerimizin Heyecanını Paylaştı

Erzincan Vali Yardımcısı Abdullah ÇİFÇİ, yeni eğitim öğretim yılında ilk defa okula başlayan 1.sınıf öğrencilerinin heyecanlarına ortak olmak amacıyla okulumuzu ziyaret etti. Milli Eğitim Müdürü Nemci ÖZEN’in de katıldığı ziyarette, öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. Öğrenci velileri ve öğrencilerle sohbet eden Vali Yardımcısı Abdullah ÇİFÇİ, yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olmasını diledi. Okulumuz öğretmenleriyle de bir araya gelen ÇİFÇİ, İlimizin 2012-2013 Eğitim ve Öğretim yılına sorunsuz bir şekilde girdiğini belirtti.

 
m.akif.jpg
Duyurular
Okul Meclisi Seçimi -

Okul meclis başkanlığı seçimi 21 kasım çarşamba günü yapılacaktır.

Details...

Okul-Aile Birliği -

2012-2013 Öğretim Yılı Okul-Aile Birliği

Details...

En çok sevdiğiniz ders hangisidir?
 
Şu anda 5 konuk çevrimiçi
Hava Durumu

ERZINCAN